Aušinimo sistemos remontas

Automobilio aušinimo sistema yra viena iš svarbiausių variklio sistemų, kuri reguliuoja variklio temperatūrą ir užtikrina, kad jis neperkaistų ir veiktų efektyviai. Aušinimo sistemos sutrikimai gali sukelti rimtų problemų variklio veikimui, todėl jie turi būti nedelsiant sprendžiami.

Mūsų automobilių serviso kategorija “Aušinimo sistemos remontas” apima aukštos kokybės paslaugas, kad jūsų automobilis būtų saugus ir veiktų efektyviai. Mūsų profesionalus personalas atlieka visą aušinimo sistemos dalies patikrinimą, keitimą ir remontą, kad būtų užtikrinta jūsų automobilio sauga ir ilgaamžiškumas.

Mūsų aušinimo sistemos remonto paslaugos apima šias veiklas:

  • Radiatoriaus remontas ir keitimas: atliekame radiatorių patikrinimą, remontą ir keitimą, kad užtikrintume efektyvų variklio aušinimą.

  • Termostato patikrinimas: mes patikriname termostato būklę ir atliekame reikiamus keitimus, kad būtų užtikrintas tinkamas variklio temperatūros reguliavimas.

  • Aušinimo skysčio būklės patikrinimas: mes patikriname aušinimo skysčio būklę ir atliekame reikiamus keitimus, kad būtų užtikrintas tinkamas variklio aušinimas ir apsauga nuo šalčio.

  • Valymas vandenilio peroksidu: atliekame profesionalų aušinimo sistemos valymą, naudojant specialius vandenilio peroksido produktus, kad būtų pašalinti kenksmingi kietosios ir skystosios atliekos, kurių negalima pašalinti mechaniniu būdu.

  • Kitos remonto paslaugos: mes taip pat atliekame kitas reikiamas aušinimo sistemos remonto paslaugas, priklausomai nuo jūsų automobilio specifikos ir problemų.

Mes rekomenduojame reguliariai atlikti aušinimo sistemos patikrinimą ir priežiūrą, kad būtų užtikrintas jūsų automobilio saugumas ir efektyvumas. Mūsų automobilių servisas visada stengiasi užtikrinti aukščiausią kokybę ir patikimumą mūsų atliekamose paslaugose